Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 533 515 024

szukaj produktów
Koszyk jest pusty
036-401 ness
Kategoria: ProduktySportZabawkiGryInne

MECZ PIŁKI NOŻNEJ W TWOIM DOMU. PIŁKARZYKI !!!

Stół Piłkarski to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych (oczywiście nie traktujących gry zbyt nerwowo). Możliwość składania stołu w niewielką paczkę sprawia, że jest on doskonały na wszelkie wyjazdy takie jak ogródek działkowy, camping, wakacje. Wymiary 107 x 67 cm. Wysokość niecały metr. Siateczki na piłeczkę w bramce i suwak do zliczania punktów. Szczegóły patrz na zdjęciu! Oczywiście zupełnie nowy w oryginalnym nadającym się na prezent kartonie.
159,00 złStół Piłkarski to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych (oczywiście nie traktujących gry zbyt nerwowo). Możliwość składania stołu w niewielką paczkę sprawia, że jest on doskonały na wszelkie wyjazdy takie jak ogródek działkowy, camping, wakacje. Wymiary 107 x 67 cm. Wysokość niecały metr. Siateczki na piłeczkę w bramce i suwak do zliczania punktów. Szczegóły patrz na zdjęciu! Oczywiście zupełnie nowy w oryginalnym nadającym się na prezent kartonie.

PROMOCJA ! ! !
Spróbuj zmierzyć się ze swoimi dziećmi!!!To może nie być takie proste!!!.

Rozkładany stół piłkarski !!!

Super Cena

Idealny do rozłożenia w domu, salonie, na działce, ogrodzie....
Parametry techniczne:
-Wymiary 1070x 670 mm .
--Nowy nigdy nie używany.
---Super na nudę
----Wzmocniona konstrukcja
-----Mocne nóżki z aluminium
------Suwak do zliczania punktów
-------Możliwość złożenia w niewielką paczkę.
--------Super na prezent.
Pozytywny Komentarz gwarantowany
Przesyłka Błyskawiczna.
Nauka przez zabawę. Rozwija zręczność i szybkość reakcji dziecka, a do tego jest spełnieniem marzeń każdego fana drużyny piłkarskiej.
Dostawa 2 dni od wysyłki.
Wysyłka kurierem, bezpieczna przesyłka w całości ubezpieczona

"
© NES-System 2020
Design: Solmedia.pl